• Omlouvání dítěte

• Rodiče omlouvají nepřítomnost dítěte do 14.00h předchozího dne ve třídě učitelek nebo na tel. č. 773209533 ve školní jídelně. Je možné dítě omluvit i na email: luzicems@tiscali.cz. Pokud dítě nebude omluveno do 14.00h předchozího dne, bude pro něj první den nepřítomnosti uvařen oběd, který si rodiče mohou vyzvednout ( v 11.00h ve školní jídelně, s sebou vezměte jídlonosič). Další dny nepřítomnosti již bude oběd odhlášen.

• Informace

• Školní jídelna při mateřské škole se nachází v jedné budově společně s mateřskou školou. Vaří pro děti v MŠ a současně pro cizí strávníky, kteří si mohou objednávat a vyzvedávat jídlo do jídlonosičů (je možnost i rozvozu).

Vedoucí školní jídelny je p. Dagmar Filipovičová, v kuchyni vaří p. Ludmila Benešová a p. Pavlína Krejčiříková.