• Informace

• Školní družina se nachází cca 150 metrů od budovy základní školy v jednom areálu spolu se školní kuchyní a jídelnou a knihovnou Obce Lužice. Žáci navštěvující školní družinu často využívají i parčík před budovou, kde se nachází i různé herní prvky k venkovním aktivitám.

Školní družina má nově tři oddělení, celková kapacita je 65 dětí. Třetí oddělení pro starší děti je zřízeno v budově školy a místnosti třídy 1.B. Vedoucí vychovatelkou je Gabriela Podivínská, vychovatelkami jsou Zdeňka Bravencová a Veronika Pechová. Provoz družiny je od 11.40 do 16.00.

K dispozici je rodičům i ranní družina, kterou mohou děti navštěvovat v době od 6.35 do 7.40. Prostory ranní družiny jsou v budově školy - v 1. patře ve třídě 1.B.