• Srdečně zveme všechny rodiče na rodičovskou schůzku, která  se uskuteční ve středu 8.9.2021 v 16.15. v 1.třídě Berušek

• INFORMACE PRO RODIČE

MŠ zahajuje provoz ve středu 1.9.2021. Děti jsou opět rozděleny do tří tříd - 1.Berušky, 2.Včeličky, 3.Motýlci.

Seznamy dětí budou vyvěšeny na dveřích jednotlivých tříd od pondělí 30.8.

CO DĚTI POTŘEBUJÍ DO MŠ:

- papuče na přezutí s pevnou patou (ne pantofle nebo crocsy)

- oblečení do třídy

- pyžamo (ve školce je v letních měsících dost teplo, tak raději krátký rukáv, kraťásky, košilku)

- sportovní oblečení a pokrývku hlavy na zahradu - raději starší, které se může umazat

- náhradní oblečení včetně spodního prádla v sáčku pro případ polití, nečekané nehody....

- děvčata hřeben

- jednoho plyšáčka na spaní, který zůstane ve školce celý týden a v pátek je možnost ho vzít domů na vyprání spolu s pyžamkem (jiné hračky do školky prosím nenoste)

VŠE PODEPIŠTE (pyžamko vrchní i spodní díl)!!!

Rodiče nových dětí dostanou při nástupu dítě variabilní symbol, pod kterým si zřídí trvalou platbu vždy k 10. daného měsíce.

Také jim budou předány 2 čipy za vratnou zálohu 100Kč/1 čip, vezměte si s sebou tedy prosím 200 Kč přesně.

Nemusíte se bát, že by to vaše dítě ve školce první den nezvládlo. Zkuste ho připravit dopředu tím, že si pohraje s novými hračkami, seznámí se s novými kamarády i p. učitelkami, pohraje si na zahrádce, dostane dobrý oběd a svačinku a přijdete si pro něj. Hlavně jej nestrašte slovy "No počkej, až budeš ve školce, tam už to musíš umět"... Samozřejmě dětem pomůžeme i s oblékáním, popř. se stolováním, hygienou, jak bude potřeba. Při loučení s dítětem v šatně se potěšte, rozlučte, předejte p. učitelce a odejděte i když bude děťátko trochu plakat. Dlouhé loučení bývá pro oba daleko bolestnější. My se vynasnažíme, aby se rychle zabavilo a zvládlo svůj den co nejvíc v pohodě.

Těšíme se na Vássmiley

• Vrácení stravného a školného za školní rok 2020/2021

• Milí rodiče,

přeplatky na stravném a školném v MŠ budou vráceny na vaše účty nejpozději do konce měsíce srpna. Došlo ke zdržení z technických důvodů, za které se omlouváme.

Mgr. Vít Hubačka, ředitel školy

• Vrácení čipů u předškoláků

• Rodiče předškolních dětí,

vraťte prosím čip pro vstup do školky p. Churé do kanceláře v ZŠ v průběhu měsíce srpna v době od 8.00 do 14.00, záloha vám bude vrácena na účet. Komu nevyhovuje termín, domluvte se na telefonním čísle 518 357 083. Děkujeme