• Webové stránky

• Nové webové stránky jsou postupně upravovány. Děkujeme za pochopení.

• www.proskoly.cz

• Portál Proškoly.cz poskytuje širokou nabídku on-line testů dostupných z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Využívat ho tak mohou vaše děti nejen ve škole, ale i doma. Portál umožňuje dětem kdykoliv procvičovat a ověřovat základní rozumové schopnosti - logika, paměť, prostorová představivost, vnímání, koncentrace apod. Více informací naleznete na www.proskoly.cz.

Naše škola vlastní licenci na využívání tohoto portálu Máte-li zájem o přístupové údaje pro vás či vaše děti, vyžádejte si je na emailu licenikova@seznam.cz.

• Telefonní číslo do školní družiny

• Vážení rodiče, nyní se můžete dovolat přímo do školní družiny. Telefonní číslo je 797 638 210

• Změna variabilního symbolu při platbě stravného

•  Z důvodu přechodu na jiný administrativní systém se mění variabilní symbol při platbě stravného. Nový variabilní systém obdrželi rodiče na třídních schůzkách nebo je uveden v žákovské knížce. Prosím, upravte si trvalé příkazy nejpozději do konce července tak, aby platba pod novým variabilním symbolem byla provedena již v srpnu.

• Kontakty

• Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, příspěvková organizace
        • zs.luzice@seznam.cz
        • Velkomoravská 220/264 Lužice